preals
facebook
preals - kontakt

Aktualności PReal`s public relation

Agencja public relations

Biuro Obsługi Klienta
Agencja PR
PReal's public relations
Warszawa

czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9:00-17:00

bok@preals.pl

tel.: +48 22 379 79 79
faks: +48 22 379 79 71

 

aktualności

Agencja w walce o godność uczestnika Top Model


« Powrót

Bezkarność i anonimowość w Internecie powodują, że niejeden przedsiębiorca, marka czy osoba publiczna stały się ofiarą ataków w sieci. Pozorna wolność stanowi swoiste przyzwolenie do działań zmierzających do dyskredytowania, oczerniania, a nawet agresji.

 

Ofiarą bezwzględnego ataku hejterów stał się Mateusz Maga z IV edycji programu Top Model. Jeden z najbardziej oryginalnych uczestników show TVN, z powodu swojej urody i stylu bycia, znalazł się na celowniku internautów. Obraźliwy fanpage „Mateusz Maga wypierdalaj” w krótkim czasie na Facebook’u polubiło ponad 60 tysięcy osób. W obronie młodego modela stanęła Agencja PReal’s public relations. Dzięki podjętym działaniom negatywne treści dotyczące Mateusza zostały usunięte.

 

Fanpage, który został utworzony po to by niszczyć człowieka nie może istnieć w przestrzeni wolnego Internetu. Są granice wolności słowa. Słowo pozostaje wolne tak długo jak nie obraża ludzkiej godności, nie godzi w dobre imię, a przede wszystkim nie wyrządza krzywdy – mówi Kamil Radomski CEO PReal’s public relations.

 

Mateusz Maga TopModel

 

Agencja podjęła działania przeciwko agresorom, którzy założyli profil w portalu społecznościowym. Dotyczyły one usunięcia obraźliwych treści.

 

Specjalizujemy się w ochronie wizerunku. Tym razem podejmujemy działania non profit po to by Internet dla nas wszystkim był lepszym miejscem – dodaje szef agencji. Komercyjny wymiar usług w takich sytuacjach pozostaje dla nas całkowicie nieistotny. Internet powinien być wolnym medium oraz miejscem, w którym każdy znajduje swoją przestrzeń.

 

Żadnego z agresywnych zachowań w sieci nie można tolerować, bez względu na to czym zostało sprowokowane. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z komercyjnym przedsięwzięciem czy człowiekiem należy bezwzględnie reagować.

 

 

Mateusz Maga TopModel

 

Więcej informacji o usługach agencji: www.preals.pl/oferta/rodzaje-uslug/

 

Szczegółowych informacji udziela

 

Kamil Radomski
+48 693 79 79 79

 
---
PReal's public relations
T.: 223797979
F.: 223797971
@: bok@preals.pl
www.preals.pl

 
 
Drukujrss