preals
facebook
preals - kontakt

Aktualności PReal`s public relation

Agencja public relations

Biuro Obsługi Klienta
Agencja PR
PReal's public relations
Warszawa

czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9:00-17:00

bok@preals.pl

tel.: +48 22 379 79 79
faks: +48 22 379 79 71

 

aktualności

Agencja w walce o godność uczestnika Top Model

Bezkarność i anonimowość w Internecie powodują, że niejeden przedsiębiorca, marka czy osoba publiczna stały się ofiarą ataków w sieci. Pozorna wolność stanowi swoiste przyzwolenie do działań zmierzających do dyskredytowania, oczerniania, a nawet agresji.

 

czytaj więcej

preals_usuwanie_filtra_google.jpg

Jak usunąć filtr Google

Google w 2013 r. nałożył filtry na strony internetowe, które stosowały techniki pozycjonowania, które do niedawna uznawano za bezpieczne. Szacuje się, że nawet 50% stron internetowych otrzymało filtr od...? Google, a dokładnie o zaktualizowanego systemu nadzoru nad jakością wyników wyszukiwania. Eksperci coraz częściej wskazują na zaawansowane systemu nadzoru jakościowego stosowane przez google. To one zdaniem SEO ekspertów są odpowiedzialne za masowe nakładanie filtrów.

 

pozbądź się filtra

preals_tanie_strony_internetowe.jpg

Tanie znaczy dobre i skuteczne

Niskie koszty produkcji, sprawdzona technologia i doskonałe efekty pozycjonowania to najważniejsze cechy tanich stron internetowych od PReal's. Projektowanie i wdrożenie dzięki zoptymalizowanemu rozwiązaniu trwa wyjątkowo krótko! Sprawdzona technologia stron pozwala na uruchomienie gotowej strony internetowej w 6h!

 

tanie strony www

preals_audyt_seo_audyt.jpg

Profesjonalny audyt strony po zmianie algorytmu

Audyt strony internetowej pomaga w zidentyfikowaniu problemów w obrębie danego serwisu www. Często to jedyny sposób na poprawę sposobu indeksowania serwisu informacyjnego firmy. Od października audyt SEO dostępny jest w ramach usług świadczonych przez agencję PReal's public relations. Usługa dostępna jest w 4 elastycznych wariantach.

 

Przedmiotem badania jakości strony są ważne elementy kodu, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonalność strony www. Ta funkcjonalność oceniana jest przez czytelników ale przede wszystkim przez Google. Jeśli Google ocenia stronę i uznaje ją za wartościową wtedy plasuje ją wysoko w wynikach. Jeśli strona została odpowiednio opublikowana w optymalnym serwisie www przyczyni się do pozyskania klientów i czytelników.

 

audyt SEO

Google ponownie zmienia algorytm - Koliber

Rok 2012 i 2013 obfituje w bolesne zmiany algorytmu Google. Była Panda, był Pingwin teraz pojawia się Koliber, który poza kontynuacją ptasiej terminologii, kontynuuje politykę usunięcia spamu z wyszukiwarki. Zmiany te dotknęły przede wszystkim wszystkich tych, którzy stosowali techniki znane jako black hat SEO. Kolejny nowy algorytm to zupełnie nowe podejście do pozycjonowania.

 

nowy algorytm google

Oświadczenie w sprawie wyroku NSA

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyroku, który zapadł w sprawie warszawskiej firmy, która od lat borykała się z problemami dotyczącymi wizerunku w sieci. Jesteśmy przekonani, że to początek drogi, która zapewni realną kontrolę nad wizerunkiem firm i osób prywatnych w internecie.

 

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego pokazuje, że działania podejmowane przez agresorów publikujących negatywne treści w internecie nie pozostaną bez konsekwencji prawnych.

 

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi – orzekł wczoraj Naczelny Sąd Administracyjny.

 

wyrok NSA

 
 
rss