Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Redaktor – rynek medyczny

Rekrutacja trwa

PReal’s jest wysoko wyspecjalizowaną Agencją PR, koncentruje swoją działalność na oferowaniu usług budowania trwałego i silnego wizerunku osób, produktów, usług i marek. Agencja działa nieprzerwanie od 2008 roku i w związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem zakresu świadczonych usług poszukuje doświadczonych i kreatywnych pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: R/PL/10/2017
Wolne miejsca pracy: 1

Termin przyjmowania aplikacji: 9 listopada 2017 roku

Proponowana data zatrudnienia: 1 grudnia 2017 roku

Zadania

Do zadań Redaktora serwisu internetowego należeć będą obowiązki związane z przygotowaniem autorskich publikacji na potrzeby serwisu internetowego, w szczególności:

  • samodzielne tworzenie publikacji,

  • zarządzanie i wzbogacanie treści w portalu,

  • wyszukiwanie aktualnych informacji branżowych,

  • monitorowanie trendów tematycznych,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu i działami w strukturze firmy,

  • raportowanie.

Oczekiwane wykształcenie

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oczekiwane doświadczenie

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku redaktora,

  • doświadczenie w agencji informacyjnej lub redakcji,

  • bardzo dobra znajomość rynku medycznego.

Ponadto oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,

  • lekkiego pióra,

  • dobrej znajomości obsługi programów komputerowych firmy Microsoft,

  • silnej orientacji na cel,

  • konsekwencji w działaniu,

  • kreatywności,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dokładności i terminowości,

  • samodzielności i odpowiedzialności za realizowane projekty,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • miłej aparycji,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • stabilne zatrudnienie po zakończonym okresie próbnym,

  • umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń,

  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji,

  • profesjonalne narzędzia pracy (telefon, komputer),

  • doskonałą atmosferę,

  • kreatywne środowisko pracy.

Wynagrodzenie

Proponowane wynagrodzenie na stanowisku zależne jest od wykształcenia, doświadczenia i posiadanych kompetencji. Wynagrodzenie ustalane jest na podstawie przyjętej polityki wynagrodzeń.

Planowane wynagrodzenie: 4000-6000 zł brutto.

Proces rekrutacji

Kandydatki i Kandydatów spełniających oczekiwania określone w ogłoszeniu i zainteresowanych dołączeniem do zespołu specjalistów PReal’s prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@preals.pl z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego.

Kandydatki i Kandydaci zakwalifikowani do dalszego procesu rekrutacji poproszeni zostaną o przygotowanie publikacji.

Jednocześnie prosimy o umieszczenie w aplikacji, w szczególności CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatkami i Kandydatami. Wszystkie osoby, które nie przejdą pomyślnie wstępnego etapu rekrutacji powiadomimy drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie również prawo do odrzucenia kandydatur, które złożyły niekompletną aplikację.