Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Media o nas

Media o nas

Czarny PR – jak sobie z nim (nie) radzimy?

Kamil Radomski, prezes PReal’s, ekspert ds. ochrony wizerunku lekarzy
Co złego mogłoby się wydarzyć z wizerunkiem człowieka, który ratuje życie? Zdecydowanie wszystko co najgorsze i najczęściej nie z winy lekarza. W mojej ocenie lekarze niewystarczająco koncentrują uwagę na swoim wizerunku. Są pracoholikami, zaangażowanymi w pracę ludźmi, którzy nie mają na to czasu. Nie zwracają na ten obszar życia zawodowego wystarczającej uwagi. Podczas spotkań z nimi zawsze zadaję pytanie: kto monitoruje przestrzeń publiczną na swój temat? Rękę podnosi średnio jedna osoba na 50. Zdarza się, że zaraz po moim pytaniu wyjmują telefon z kieszeni i zaczynają szukać w Internecie informacji o sobie. Nieraz odkrywają, że ich wizerunek został naruszony. To najlepiej obrazuje, jak temat wizerunku zostaje zepchnięty na dalszy plan, co nie wynika z niezrozumienia, tylko z tego, że do niedawna nie było to tak bardzo istotne.

Data: Listopad 2017 roku

Źródło: https://podyplomie.pl/medical-tribune/29111,czarny-pr-jak-sobie-z-nim-nie-radzimy 

 

PR’owcy powalczą o wizerunek lekarzy

Warszawska Agencja pomoże lekarzom w walce z fałszywymi opiniami oraz treściami naruszającymi dobre imię publikowanymi w znanych i popularnych portalach internetowych. W tym celu eksperci PReal’s przygotowali dedykowaną usługę Ochrony Wizerunku Lekarzy, która pozwala w pełni zabezpieczyć wizerunek profesjonalistów.

PR’owcy powalczą o wizerunek lekarzy

Warszawska Agencja pomoże lekarzom w walce z fałszywymi opiniami oraz treściami naruszającymi dobre imię publikowanymi w portalach internetowych.

Skorzystaj z naszych kompetencji

Ochrona Wizerunku w wariancie Ochrona Lekarzy to pakiet usług rekomendowany dla całego środowiska medycznego, dla osób które prowadzą aktywną praktykę medyczną, a ich wizerunek jest obecny w przestrzeni publicznej, która stanowi potencjalne zagrożenie dla dobrego imienia specjalistów. Dowiedz się wiecej o usłudze: Ochrona Wizerunku Lekarzy.