preals
facebook
preals - kontakt

O PReal`s public relation

Agencja public relations

Biuro Obsługi Klienta
Agencja PR
PReal's public relations
Warszawa

czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9:00-17:00

bok@preals.pl

tel.: +48 22 379 79 79
faks: +48 22 379 79 71

 

o PReal`s

Agencja PReal's public relations powstała w grudniu 2008 r. 5 lat doświadczenia, nieograniczony potencjał ludzki, zapał i twórcze myślenie są doskonałą motywacją i inspiracją.

Od 2008 r. inspirowani do działania konsekwentnie tworzymy agencję public relations, która z pełnym zaangażowaniem pracuje na wizerunek klientów. Ugruntowana wiedza w zakresie PR to potencjał, którym chętnie się dzielimy.

mini_iStock_000004646908Small.jpg
 
 

Agencja PR PReal's public relations świadczy eksperckie usługi budowania wizerunku firm, marek i produktów. Zakres usług PR obejmuje: komunikację strategiczną - planowanie i wdrażanie strategii, e-PR, komunikację wewnętrzną - PR wewnętrzny, doradztwo, projektowanie identyfikacji wizualnej - corporate identity, rebranding, relacje z mediami i inwestorami, budowanie wizerunku w sieci oraz zarządzenie kryzysowe.

 

 

Warszawska agencja public relations dba o wizerunek firm stosując etyczne praktyki budowania pozytywnego wizerunku firm, marek, produktów i usług. Planuje i organizuje kampanie informacyjne i promocyjne. Na potrzeby najbardziej wymagających klientów przeprowadzamy audyty komunikacyjne i analizę otoczenia firm. Działania podejmowane przez agencję PR to skuteczny plan na długofalowe budowanie wizerunku i wymierne korzyści PR'owe i ekonomiczne.

 

Usługi public relations świadczone przez PReal's zapewnią Twojej Firmie nieskazitelny wizerunek. Przemyślana strategia komunikacji, perfekcyjnie dobrane narzędzia to początek naszych wspólnych działań. Nieprzerwanie od 2008 r. doradzamy naszym klientom jak dbać o dobre imię ich firm. Planujemy działania wizerunkowe, reklamowe i marketingowe. Świadczymy usługi public relations, reklamy, marketingu, media planningu, strategicznego PR - tworzymy indywidualne strategie komunikacji, optymalizacji SEO i SEM jak również przygotowujemy kreacje graficzne na potrzeby publikacji papierowych i elektronicznych. Każde działanie zaczynamy o identyfikacji potrzeb. Dbamy o budżet oraz jasne zasady. Komunikujemy klientów ze światem. Nieskazitelność wizerunku naszych klientów to efekt ogromnego zaufania w relacjach biznesowych, kreatywności naszego zespołu i przemyślanej strategii. Indywidualne podejście zawsze jest początkiem długofalowych i trwałych działań wizerunkowych, które dzięki wykorzystaniu ogromnego potencjału zadowolonych klientów przynoszą wymierne korzyści.

 

Partnerzy PReal's public relations | PReal's w sieci

 
 
 
 
Drukujrss