preals
facebook
preals - kontakt

O PReal`s public relation

Agencja public relations

Biuro Obsługi Klienta
Agencja PR
PReal's public relations
Warszawa

czynne:
poniedziałek - piątek
w godzinach 9:00-17:00

bok@preals.pl

tel.: +48 22 379 79 79
faks: +48 22 379 79 71

 

o PReal`s

Partnerzy

Na rynku technologii informatycznych od roku 2005. Pierwszym projektem był serwis internetowy dla Polskiej Federacji Piłki Plażowej Beach Soccer Polska oraz uruchomienie aplikacji bazodanowych i serwisu internetowego dla Instytutu Inżynierii Materiałów Włókienniczych w Łodzi.

 

Informacje o partnerze:

EWITRYNA Sp. j.
Biuro Obsługi Klienta
Plac Zwycięstwa 2, Budynek D, II p.
90-312 Łódź
www.ewitryna.pl

mini_EWITRYNA_logo_JPG_RGB_white.jpg
 

FreecoNet SA to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Platforma została stworzona we wrześniu 2006 roku przez zespół specjalistów Datera SA - firmy technologicznej, która projektuje oraz wdraża nowoczesne i zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne. Od 1 stycznia 2009 roku FreecoNet SA funkcjonuje jako samodzielny podmiot prawny.

Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane można dzwonić po najniższych stawkach na rynku za pośrednictwem usługi TelArena (skupia kilku niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, rywalizujących o obsługę połączeń wychodzących). FreecoNet wyróżnia się bogatym zestawem usług dodanych przeznaczonych zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i dla firm. Są to m.in. systemy IVR i Call Center, aplikacja FlashPhone, Wirtualny Fax, a także FreecoNet Mobile.

Platforma FreecoNet była wielokrotnie wyróżniana za swoją innowacyjność takimi nagrodami, jak „Pomorski Lider Innowacji” w 2007 i 2006 roku, „Nadzieja Roku 2007 oraz „Innowacja Roku 2007”. Została także umieszczona w rankingu Top Produkt Pomorza 2008, a niedawno przyczyniła się do zaliczenia swojego twórcy - Datera SA - do grona pięciu najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingu „Kamerton Innowacyjności 2008” (w kategorii firm zatrudniających do 49 pracowników).

 

Informacje o partnerze:

FreecoNet SA
ul. Ofiar Grudnia '70 40/6
80-180 Gdańsk
www.freeconet.pl

mini_Freeconet800x251_logo.jpg
 
 
 
Drukujrss