preals
facebook
preals - kontakt

Szkolenia PReal`s public relation

szkolenia dla firm

Oferta szkoleń dla małych, średnich i dużych firm PReal's public relations została przygotowana z myślą o pracownikach i kadrze zarządzającej

Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług, program każdego szkolenia dopasowujemy do potrzeb Państwa firmy. By zapewnić Państwu najwyższy poziom nauczania rekomendujemy szkolenia w grupach do 10 osób, a w niektórych przypadkach do 20 osób.

Szkolenia szyte na miarę

Każde szkolenie poprzedza cykl spotkań wspomagający określenie potrzeb pracowników Państwa firmy. Gwarantujemy profesjonalną analizę potrzeb szkoleniowych, która jest niezbędna do przeprowadzenia efektywnych szkoleń.

W zależności od potrzeb firm dostosowujemy programy szkoleniowe do specyfiki każdej organizacji. Jeśli oferowane przez nas szkolenia nie spełniają oczekiwań programowych przygotowujemy szkolenia szyte na miarę.

Przebieg szkolenia

Szkolenia oferowane przez PReal's to przede wszystkim praktyczne warsztaty. Proporcje pomiędzy wiedzą teoretyczną a praktyką są idealne. Wiemy, że szkolenia nie są kolejną okazją do nudnych wykładów, to czas, który należy maksymalnie i efektywnie wykorzystać. Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować autorskie metody pracy z grupami szkoleniowymi, które gwarantują satysfakcję. W szkoleniach stosujemy interaktywne metody nauczania, gry i zabawy symulacyjne, scenki, burze mózgów, case study, dyskusje, pracę z kamerą, pracę z emisją głosu, spotkania z psychologami i trenerami osobowości.

Wszystkie szkolenia organizowane są w komfortowych warunkach, wzbogacone są prezentacjami multimedialnymi i materiałami szkoleniowymi w formie papierowej i elektronicznej dla wygody uczestników.

Po zakończeniu projektu badamy Państwa satysfakcję, zbieramy uwagi i sugestie, by oferować usługi na najwyższym poziomie.

Szkolenia w różnej wielkości grupach
  • szkolenia w małych grupach do 10 osób,
  • szkolenia w grupach do 20 osób,
  • szkolenia indywidualne 1 na 1.
Zespół szkoleniowy

Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści! Należą do nich: trenerzy biznesu, menedżerowie - praktycy, konsultanci, coachowie, asesorzy i mentorzy, którzy w naszej ocenie dysponują odpowiednią wiedzą i ogromnym doświadczeniem, które pozwalają im wziąć odpowiedzialność za edukację i jej efekty.

mini_iStock_000005669458Small.jpg
 

Organizujemy również szkolenia na życzenie, takie których nie posiadamy w ofercie. Jeśli poszukujecie Państwo wysoce wyspecjalizowanego szkolenia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

 
 
Szkolenia dla firm

Proponujemy Państwu profesjonalne szkolenia w blokach tematycznych:

Szkolenia dla menedżerów

Szkolenia ZZL - zarządzanie kadrami

Szkolenia public relations Szkolenia reklama
Szkolenia marketing Szkolenia sprzedaż

Szkolenia SEO

szkolenie wystąpienia publiczne

 
 

Tanie strony internetowe - sprawdź!

 

Tanie strony internetowe

 

Prawa autorskie artykułu: szkolenia dla firm zastrzeżone

 
 
 
Drukujrss