Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Agencja

Agencja PR, 9 lat doświadczenia PReal’s

PReal’s to Agencja, której głównym obszarem aktywności biznesowej jest strategiczne zarządzanie komunikacją oraz doradztwo. Nieprzerwanie od 2008 roku oferujemy kompleksowe usługi zorientowane na osiąganie ściśle określonych celów wizerunkowych i biznesowych. Specjalizujemy się w budowaniu trwałego wizerunku oraz ochrony reputacji i opinii.

Eksperci PR

Public relations to nasza specjalność. Specjalizujemy się w budowaniu trwałego wizerunku marek, produktów, usług, ludzi ze świata polityki, telewizji, sztuki oraz świata biznesu, jak również ochronie wizerunku organizacji, osób fizycznych oraz przedstawicieli życia publicznego. Zarządzamy komunikacją, by budować trwały wizerunek, przeciwdziałać zagrożeniom oraz skutecznie reagować i działać w sytuacjach kryzysowych.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu i różnorodnemu doświadczeniu oferujemy szereg usług uzupełniających podstawową ofertę Agencji. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych, serwisów informacyjnych i portali internetowych oraz sklepów. Audytujemy, optymalizujemy, pozycjonujemy i depozycjonujemy istniejące strony internetowe. Projektujemy i wdrażamy systemy CMS, ERP i CRM oraz aplikacje mobilne o różnorodnym przeznaczeniu.

Dodatkowe kompetencje

Dzięki szerokim kompetencjom oferujemy profesjonalny zestaw usług dopasowany do potrzeb i budżetów Klientów. Naszą specjalnością są również analizy i badania, w szczególności rynku, zachowań konsumenckich i potrzeb klienckich, a także analizy SWOT.

Doskonale poruszamy się w przestrzeni Internetu i reklamy, gdzie z powodzeniem projektujemy i wdrażamy projekty, przygotowujemy i nadzorujemy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych oraz portalach społecznościowych, jak również prowadzimy kanały komunikacji w serwisach społecznościowych, dostarczając autorskie treści, grafiki oraz materiały wideo.

Ofertę agencji dopełniają kompetencje organizowania eventów i konferencji na zlecenie Klientów, usługi projektowania graficznego oraz poligrafii.

Czytaj także