Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Historia

Sięgamy po więcej 

PReal’s public relations powstała 1 grudnia 2008 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza, której inicjatorem i założycielem jest Kamil Radomski absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, były, wieloletni pracownik uczelni, szef działu rekrutacji i promocji, którego przygoda z SGH zakończyła się w 2016 roku po spektakularnym sukcesie rekrutacji kandydatów na studia.

Przez lata działalność PReal’s public relations była dopełnieniem mojej aktywności zawodowej, co pozwoliło mi zdobyć bardzo szerokie doświadczenie na rynku prywatnym. W SGH spędziłem blisko 10 lat ucząc się i pracując. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie to miejsce, w którym nauczyłem się jak skutecznie realizować projekty i osiągać zamierzone cele. Zdobytą wiedzę i doświadczenie z powodzeniem wykorzystuję w PReal’s, w firmie która pozwala wykorzystywać potencjał na każdym polu i we wszystkich branżach, na nieograniczonym rynku, firmie, która gwarantuje nieograniczone możliwości działania i swobodę – Kamil Radomski, prezes PReal’s, CEO PReal’s public relations.

9 lat doświadczenia

Od 2008 roku Agencja z powodzeniem realizowała różnorodne projekty, których zakres zawsze definiowali Klienci. Działaliśmy i działamy na rynku bez ograniczeń. Dominującą branżą, która korzysta z naszych usług jest branża finansowa.

Wiedza, doświadczenie i kreatywność całego zespołu stanowi o przewadze konkurencyjnej PReal’s i poprzedniczki PReal’s public relations. Od początku działalności świadczymy usługi znane i cenione na rynku, oferowane również przez konkurencje, ale także autorskie usługi i rozwiązania dla biznesu, takie jak: Ochrona Wizerunku, Wirtualny Doradca i Kreator Opinii.

9 lat doświadczenia pozwoliło nam przede wszystkim zdobyć unikatowe kompetencje, potwierdzić profesjonalizm i zaprezentować skuteczność. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy cele biznesowe Klientów oraz własne. Następstwem jakości świadczonych usług jest efekt naszej pracy wyrażony w liczbach.

Wynik ponad oczekiwania

Rok 2016 był najlepszym rokiem działalności dla PReal’s, w którym Agencja zanotowała rekordową dynamikę rozwoju osiągając blisko 2 000 000% obrotów w stosunku do roku bazowego. 

Dynamiczny rozwój potwierdzony ponad przeciętnym przyrostem obrotów stał się podstawą do przyjęcia strategii rozwoju na lata 2017-2020, która wymaga silnej formy organizacyjnej. Przyjęta strategia zakłada przede wszystkich zwiększenie zasięgu oferowanych usług poprzez zdobycie nowych rynków w Polsce i za granicą, utrzymanie dotychczasowych parametrów finansowych, zwiększenie kompetencji własnych, zwiększenie skali działalności, w tym wyników finansowych oraz utrzymanie dotychczasowej najwyższej jakości świadczonych usług.

Nowa forma organizacyjna

Przekształcenie PReal’s public relations w PReal’s Sp. z o. o. zakończy się w sierpniu 2017 roku.

Marka, usługi, dotychczasowy majątek, wartości niematerialne i prawne, w tym know-how, wiedza i doświadczenie, zdobyte na przestrzeni 9 lat nieprzerwanej działalności PReal’s public relations stały się własnością PReal’s Sp. z o. o.. 

Od sierpnia 2017 roku PReal’s public relations działa jako PReal’s Sp. z o. o.

Dowiedz się więcej o przekształceniu