Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Kompetencje

Szerokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie

Public relations

Public relations to nasza specjalność. Specjalizujemy się w budowaniu trwałego wizerunku marek, produktów, usług, ludzi ze świata polityki, telewizji, sztuki oraz biznesu, jak również ochronie wizerunku organizacji, osób fizycznych oraz przedstawicieli życia publicznego. Zarządzamy komunikacją, by budować trwały wizerunek, przeciwdziałać zagrożeniom oraz skutecznie reagować i działać w sytuacjach kryzysowych.

Internet i systemy informatyczne

Dzięki wieloletniemu i różnorodnemu doświadczeniu oferujemy szereg usług uzupełniających podstawową ofertę Agencji. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych, serwisów informacyjnych i portali internetowych oraz sklepów. Audytujemy, optymalizujemy, pozycjonujemy i depozycjonujemy istniejące strony internetowe. Projektujemy i wdrażamy systemy CMS, ERP i CRM oraz aplikacje mobilne o różnorodnym przeznaczeniu.

Analizy i badania

Dzięki szerokim kompetencjom oferujemy profesjonalny zestaw usług dopasowany do potrzeb i budżetów Klientów. Naszą specjalnością są również analizy i badania, w szczególności rynku, zachowań konsumenckich i potrzeb klienckich, a także analizy SWOT.

Marketing i reklama

Doskonale poruszamy się w przestrzeni Internetu i reklamy, gdzie z powodzeniem projektujemy i wdrażamy projekty, przygotowujemy i nadzorujemy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych oraz portalach społecznościowych.

Media społecznościowe

Prowadzimy kanały komunikacji w serwisach społecznościowych dostarczając autorskie treści, grafiki i materiały wideo.

Eventy i konferencje

Ofertę Agencji dopełniają kompetencje organizowania eventów i konferencji na zlecenie Klientów.

Projektowanie graficzne, gadżety reklamowe i poligrafia

Na potrzeby realizowanych zleceń przygotowujemy projekty graficzne wybranych elementów identyfikacji wizualnej (corporate identity), banerów, stron, folderów ulotek oraz innych projektów.

We współpracy z partnerami biznesowymi realizujemy również dostawy gadżetów reklamowych i zlecenia druku.