Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

O nas

Doświadczenie, wiedza, kreatywność

Filozofia PReal’s to przede wszystkim jednolita i spójna informacja. Cenimy najwyższe wartości i w ich myśl tworzymy Agencję. Szczególnie cenimy prawdę i uczciwość. Realizowane przez nas zadania w ramach relacji biznesowych oparte są przede wszystkim na spójności i równowadze.

Spójność, jednolitość i synergia to trzy stany jakie osiąga komunikacja w chwili, gdy jej nadawca działa strategicznie, według planu, pomysłu i zgodnie z najlepszymi praktykami. To nasza filozofia. Działanie zgodnie z planem wspiera kompletność informacji, która jest kolejnym ważnym elementem filozofii PReal’s. Transparentność relacji biznesowych, otwartość oraz szczerość są również nieodzownym elementem filozofii PReal’s. Bez nich nie wyobrażamy sobie trwałych i profesjonalnych relacji biznesowych.

To Klienci wyznaczają standardy naszych działań i oferowanych usług. Wraz z rozwojem polskiego rynku katalog oferowanych przez PReal’s usług poszerzył się. Ostatnie lata dostarczyły doświadczeń, które pozwoliły nam dołączyć do grona wysokowyspecjalizowanych firm. Widzimy i realizujemy w obrębie 360 stopni. 

Potrzeby współczesnych Klientów są nieograniczone dlatego, wykorzystujemy w pełni nasze możliwości i zasobów. Każde działanie na rzecz naszych Klientów zaczynamy od identyfikacji potrzeb. Dbamy o budżet oraz jasne zasady współpracy.

Komunikujemy Klientów ze światem stosując nowoczesne koncepcje zarządzania informacją. Nieskazitelność wizerunku naszych Klientów to efekt ogromnego zaufania w relacjach biznesowych, kreatywności naszego zespołu i przemyślanej strategii. Indywidualne podejście zawsze jest początkiem długofalowych i trwałych działań wizerunkowych, które dzięki wykorzystaniu ogromnego potencjału zadowolonych Klientów przynoszą wymierne korzyści.

Flagowe usługi

PR

Public Relations

Public RelationsPublic RelationsPublic RelationsPublic RelationsPublic RelationsPublic Relations

Ochrona Wizerunku

Ochrona WizerunkuOchrona WizerunkuOchrona WizerunkuOchrona WizerunkuOchrona WizerunkuOchrona WizerunkuOchrona Wizerunku

Wirtualny Doradca

Wirtualny Doradca

Wirtualny DoradcaWirtualny DoradcaWirtualny DoradcaWirtualny DoradcaWirtualny DoradcaWirtualny Doradca

Kreator Opinii

Kreator Opinii

Kreator OpiniiKreator OpiniiKreator OpiniiKreator OpiniiKreator OpiniiKreator Opinii

Social Media

Social MediaSocial MediaSocial MediaSocial MediaSocial MediaSocial MediaSocial Media

Wartości nadrzędne

  • Prawda i profesjonalizm

  • Rzetelność i równowaga

  • Etyka i elastyczność

  • Autentyczność i ambicja

  • Lojalność i logika

  • Szacunek i szczerość