Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Opinie Klientów

Opinie i referencje Klientów

Referencje AMTGroup

Referencje SaskaMed

Referencje SaskaMed

Referencje Fundacja Szkolna

Referencje Fundacja Szkolna

Referencje Fundacja Szkolna

Firma PReal’s public relations p. Kamila Mirosława Radomskiego realizowała na nasze zlecenia fotoreportaże z uroczystości uniwersyteckich. Prace zostały wykonane fachowo i terminowo oraz zyskały naszą pozytywną opinię. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjna znajomość narzędzi fotograficznych. Na podstawie kilkuletniej współpracy rekomendujemy PReal’s public relations w zakresie usług fotoreportażu. Paweł Bednarski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Firma PReal’s public relations p. Kamila Mirosława Radomskiego realizowała na naszą prośbę sesje zdjęciowe kongresów i konferencji. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i pasji z jaką były realizowane nasze zlecenia  efekt końcowy w pełni nas satysfakcjonował i zaskakiwał na oryginalności. Rekomenduję firmę PReal’s public relations p. Kamila Mirosława Radomskiego jako profesjonalną i niezwykle rzetelną. Iwona Rasińska, KLC PR i Szkolenia.

Firma rzetelnie wywiązała się z powierzonych zadań wykazując się dużą odpowiedzialnością i starannością. Zaangażowanie pracowników firmy oraz ich profesjonalizm i doświadczenie sprawiło, że uroczystość przebiegła zgodnie z oczekiwaniami i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników. Z przekonaniem rekomendujemy firmę PReal’s public relations w zakresie usług organizacji imprez i uroczystości. Kamil Melcer, Uniwersytet Warszawski.