Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Specjaliści

Zespół doświadczonych ekspertów i specjalistów

W PReal’s najważniejsi są ludzie. To ich wiedza, inteligencja i umiejętności pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od lat tworzymy kulturę organizacyjną, która kieruje się własną filozofią oraz nadrzędnymi, ściśle zdefiniowanymi wartościami.

Działamy w ramach ściśle określonej struktury organizacyjnej i podziału kompetencji, w tym odpowiedzialności.  

Nie istnieją dla nas zadania niemożliwe do zrealizowania. Podejmujemy wyzwania i bardzo często przekonujemy naszych Klientów do nowoczesnych i niekonwencjonalnych pomysłów.

Kamil Mirosław Radomski

Ekspert PR, specjalista IT, analityk biznesowy. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2008 roku związany z PReal’s, założyciel firmy, a obecnie prezes zarządu PReal’s Sp. z o. o. W latach 2006-2016 pracował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w której odpowiadał za wizerunek uczelni, a w ostatnich latach za promocję i rekrutację. W 2016 roku zakończył współpracę z SGH na stanowisku szefa Działu Rekrutacji i Promocji ze spektakularnym wynikiem rekrutacji, 17% wzrostem liczby studentów I i II stopnia w porównaniu z rokiem poprzednim, w szczególności studentów studiów niestacjonarnych. W latach 2014-2016, z ramienia Agencji, odpowiadał za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji oraz działań wizerunkowych dwóch niezależnych podmiotów z branży finansowej, które przełożyły się na zrealizowanie 100% celów postawionych przez Klientów. 

Ewelina Anna Krawczyk

Piotr Kur

Tłumacz języka niemieckiego i angielskiego, absolwent kierunku tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierunku Translation wydziału FTSK Uniwersytet Jana Gutenberga w Moguncji. W wieku 18 lat otrzymał dyplom potwierdzający znajomość języka niemieckiego na poziomie C2 (KDS – Goethe-Institut w Krakowie). Na studiach specjalizował się w tłumaczeniu tekstów ekonomicznych oraz prawniczych. Aktualnie jest zatrudniony jako tłumacz wewnętrzny oraz koordynator projektów tłumaczeniowych w firmie Nielsen, w której zajmuje się tłumaczeniem materiałów związanych z badaniami rynkowymi. Jest również aktywnym audytorem testów sprawdzających poziom języka niemieckiego dla szkoły językowej Skrivanek.