Profesjonalna komunikacja, trwały wizerunek +48 22 379 79 79 bok@preals.pl

Formularz zapytaniowy

Podaj nam dane, ułatwi to nam kontakt

Prosimy o podanie imienia i nazwiska i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z obowiązującym prawem. Doradca Klienta skontaktuje się z Panią/Panem i przedstawi szczegółowe informacje na temat Ochrony Wizerunku Lekarzy.

Ochrona Wizerunku Lekarzy

Zapytaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi i kontaktu w ślad za przekazananą przeze mnie informacją. Przyjmuję do wiadomości przysługujące mi prawa w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, których szczegółowy zakres uregulowany został w dyrektywie Parlamentu Europejskiego, tzw. "RODO". Wyrażam zgodę na to, by dane osobowe podane w formularzu były przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest PReal's Sp. z o.o. w Warszawie przy Algierskiej 17L/5 (03-977). Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu 22 379 79 79 lub na adres mailowy bok@preals.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji niehandlowych drogą elektroniczną. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych PReal's Sp. z o.o. w niniejszym formularzu oraz w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na udostępniony adres mailowy, newslettera. Niniejszą subskrypcję można w dowolnym momencie anulować, posługując się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów handlowych/marketingowych PReal's. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych PReal's Sp. z o.o. w niniejszym formularzu w celu otrzymywania materiałów marketingowych/handlowych PReal's Sp. z o.o. oraz w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 wyrażam zgodę na otrzymywanie od PReal's Sp. z o.o. drogą elektroniczną na udostępniony w formularzu adres mailowy/telefon, informacji handlowych/marketingowych dotyczących działalności tego podmiotu.

Zadzwoń

+48 693 79 79 79

Poznaj naszą skuteczność

Działamy skutecznie i precyzyjnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu trwałego wizerunku. Skutecznie chronimy wizerunek Klientów. O naszej skuteczności przeczytasz na stronie: case studies.

Dowiedz się więcej o usłudze